JOQ Albania
Home

S’u shpëton as detaji më i vogël/ Personat që i përkasin këtyre shenjave të horoskopit janë më të zgjuar
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/09/2019 19:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa persona janë më intuitivë se sa disa të tjerë. Madje ata mund të kuptojnë edhe se çfarë kanë të tjerët në mendje vetëm me një shikim të vetëm. Personat e tillë i përkasin shenjave të Horoskopit të Gaforres, Peshqve dhe Akrepit.

Tek personat që i përkasin shenjës së Gaforres  intuita dhe vetëdija e fortë për emocionet e tyre shkojnë paralelisht, prandaj nuk është për t’u habitur që janë të ndërgjegjshëm për zërat e tyre të brendshëm. Këta persona janë të aftë t’i kapin që në ajër emocionet e tjerëve.

Kurse personat që i përkasin shenjës së Peshqve kanë prije të jenë shumë kreativë. Ata mjafton të ndjekin vetëm intuitën e tyre dhe do të krijojnë gjëra fantastike.

Dhe së fundmi kanë personat që i përkasin shenjës së Akrepit. Këta persona  e ndiejnë në ajër aromën e gënjeshtrës. Ndaj këshillohet që mos t’i mashtroni asnjëherë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/