JOQ Albania
Home

Vlonjati godet me sëpatë kushërirën dhe nusen e xhaxhait
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/09/2019 19:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një ngjarje e rëndë është mësuar të ketë ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës.

27-vjeçari me inicialet M.Çobaj ka goditur me sëpatë kushërirën dhe më pas nusen e xhaxhait të tij. Raportohet se ato janë jashtë rrezikut për jetën, teksa identiteti i tyre nuk është bërë ende me dije.

Mësohet se gjithçka ka ndodhr pas një sherri për motive banale.

27-vjeçari është vënë në pranga.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/