JOQ Albania
Home

Olta Gixhari publikon mesazhet “e nxehta” që i nisin meshkujt: Mund të puth gjithë ditën, çdo ditë…
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/09/2019 16:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Olta Gixhari është një prej aktoreve më të përfolura në vendin tonë. Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave dhe fotove provokuese që publikon në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi Olta Gixhari është vënë në qendër të vëmendjes, pasi ka publikuar mesazhet që i dërgojnë fansat në profilin e saj.

Njëri prej tyre i ka nisur këtë mesazh:

Mund të puth gjithë ditën, çdo ditë… për vite.”

Kurse një tjetër i shkruan aktores:

Kaq e mirë sa je ti lal 5 shtepi do te vij te ble tek ty."

E ndërsa një tjetër fans i çmendur i Oltës i shkruan se ajo nuk është si gjithë femrat e tjera. Ai i shkruan:

Ti nuk je si gjithe te tjerat!!! Ti je me ndryshe se e gjithe bota dhe je e zonja ne cdo gje ben, se di a ka titull qe ekziston per ty…"

Mesa duke personat që i kanë nisur mesazhet aktores janë me të vërtetë fansa të çmendur që ia shprehin ndjenjat në këtë mënyrë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitet