JOQ Albania
Home

Mbahet panairi më i madh i makinave në botë, këto janë “bishat” e së ardhmes
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/09/2019 15:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në Gjermani është duke u zhvilluar panairi më i madh i automjeteve në botë.  Ky panair është duke u zhvilluar një qytetin e Frankfurtit.

Kompani nga e gjithë bota mblidhen në "Frankfurt Auto Show" për të treguar "bishat" e fundit që kanë hedhur në treg.

Në të njëjtën kohë pritet që këto "bisha" që janë prezantuar në këtë panair do të jenë makinat e së ardhmes. Shumica prej tyre të lënë pa fjalë me dizenjon e tyre, e disa të tjera me ngjyrat.

Më poshtë po ju sjellim disa prej "bishave" marramendëse dhe luksoze që janë prezantuar në këtë panair. E si përfundim mund të thuhet se këto makina të gjithë ëndërrojnë t’i kenë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/