JOQ Albania
Home

Roberti hedh pas krahëve lidhjen e gjatë me Norën, fotografohet me me një vajzë duke pushuar në resortin romatik
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/09/2019 13:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Që nga dita që Robert Berisha njoftoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se martesa e tij me Nora Istrefin kishte marrë fund, ata të dy kanë qenë kryefjala e mediave rozë.

Së fundmi ai që është vënë në qendër të vëmendjes është Roberti, pasi në rrjet po qarkullon disa foto, ku ai shfaqet pranë një vajze.

Mesa duket ai ka zgjedhur bregdetin turk për të pushuar disa ditë. Dhe në fotot e publikuara nga "prive.al”, dallohet se ai është i ulur në një tavolinë dhe se pranë tij është edhe një vajzë, e cila thuhet se është e dashura e re e Robertit.

Emri i vajzës që po pushon me Robert Berishën ende nuk është bërë i ditur, por ata kanë zgjedhur një resort që është shumë romantik.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/