JOQ Albania
Home

E rëndë në Bulqizë, gruaja humb jetën në lumë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/09/2019 9:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bulqizë.

32 vjeçarja me inicialet F.M. është mbytur në lumë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:30.

Policia thotë se nga kqyrja e trupit nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhune.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të trishtë, ndërsa vijon puna për zbardhjen e plotë të saj.

Vijon…

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/