JOQ Albania
Home

Mjeku që mbërriti i pari në ngjarjen e 11 shtatorit publikon fotot e rralla
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/09/2019 8:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Burimi: Unilad|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/