JOQ Albania
Home

Aksident masiv te Dogana, qytetari: 4 makina përplasen pa u kuptuar
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11/09/2019 8:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, tek vendin e quajtur rrethrrotullimi i Doganës.

Referuar informacionaeve të marra nga qytetarët thuhet se në aksident janë përfshirë 4 makina.

Përplasja ka qenë e çuditëshme për qytetarin që ka shkruar në JOQ Albania, pasi pozicionimi i makinave nuk linte hapësirë për të krijuar një ide se si kishte ndodhur përplasja.

4’makina përplasen me njëra tjetrën pa e kuptuar se si janë përplas".

Mësohet se në aksident janë përfshirë makinat "Benz", "Golf7", "Polo", "BMW seria 6".

Nuk dihet nëse ka persona të plagosur, por nga pamjet shihet se në vendngjarje ka vetëm forca të policisë, karotrec dhe asnjë ambulancë.

Pas pak JOQ sjell edhe video të aksidenit.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/