JOQ Albania
Home

Denoncimi/ “Patrulla e policisë godet makinën në ecje dhe largohet”
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 11/09/2019 0:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje skandaloze mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme (10 shtator) në qytetin e Kavajës.

Sipas asaj që  një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha, një makinë e patrullës së policisë ka përplasur një automjet tjetër dhe më pas është larguar.

Qytetari shkruan se përplasja i ka rrezikuar jetën shoferit të automjetit tjetër, i cili ndodhej së bashku me familjarët e tij në makinë.

Postimi i plotë:

Makina e narkobanditëve me uniformë godet në Kavajë makinën në ecje e qytetarit kërcënon jetën e tij dhe largohet! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
Mirmbrema Doktor Berisha! Sonte ne mbremje patrulla e narko policise se Lleshit ne Kavaje, duke terrorizuar qytetaret e Kavajes me shpejtesi perplasi kete makine! Duke rrezikuar shoferin bashke me familjen e tije qe ishte brenda ne makine! Makina e patrulles edhe pse e goditi mjetin ne foto nuk ndaloi fare.’

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/