JOQ Albania
Home

Roshi dhe Cikalleshi ngrenë peshë stadiumin, Shqipëria shënon edhe të katërtin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/09/2019 22:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Super ndeshje në "Elbasan Arena". Kombëtarja shqiptare po luan në këto momente ndeshjen e radhës kualifikuese për në Europian, aty ku përballë ka skuadrën e Islandës.

Ndeshja aktualisht është 4-2 për Shqipërinë, teksa në minutën e 79-të dhe në të 83-shin, kuqezinjtë kanë shënuar dy gola të shpejtë duke ngritur peshë stadiumin.

Kuqezinjtë po fitojnë 4-2 deri në këto momente…