JOQ Albania
Home

Islanda barazon sërish, Shqipëria nuk menaxhon dot avantazhin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/09/2019 22:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kombëtarja shqiptare është duke luajtur në këto momente përballë Islandës, teksa ndeshja aktualisht është në barazim 2-2.

Për fatin e keq, kuqezinjtë kanë kaluar dy herë në avantazh, por nuk kanë mundur të administrojnë rezultatin dhe islandezët kanë barazuar.

Në këto momente po luhet pjesa e dytë dhe ndeshja vijon të jetë 2-2…