JOQ Albania
Home

Të shtëna me armë në Lezhë, qëllohet një person
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 10/09/2019 20:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës, ku janë regjistruar të shtëna me armë.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat pranë Katedrales së qytetit.

I plagosuri me iniciale A.K., është transportuar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ende janë të paqarta rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që nuk dihet as gjendja shëndetësore e të plagosurit.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhje ne plotë të rrethanave.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

Foto ilustruese