JOQ Albania
Home

“Mbylli sytë se kam një surprizë”
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 10/09/2019 16:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/