JOQ Albania
Home

Ilda Bejleri i zuri vendin e punës, Nevina: Do doja t’ia thyeja takat
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/09/2019 10:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndryshime të mëdha në sezonin e ri të emisionit "Proçesi Sportiv" në Top Channel. Vendin e Nevina Shtyllës, këtë vit e ka zënë Ilda Bejleri, e cila është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit.

Mbrëmjen e djeshme ka qenë puntata e parë e sezonit, ndërsa e ftuar ka qenë në panel edhe Nevina Shtylla e cila e ka pranuar se ka ndjerë zili kur ka parë studion e re.

Me batutë ajo u shpreh:

Këtë studio të re e pashë me shumë zili, dhe mendova një herë të thyej takat e Ildës e të futem vetë aty (qesh). Për largimin tim, tifozët e Tiranës më kanë përgatitur një dhuratë këtë bluze, dhe i uroj fat për sezonin e ri”.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/