JOQ Albania
Home

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, 3 të plagosur
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/09/2019 8:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident rrugor është regjistruar në mëngjesin e sotëm në superstradën Lezhë-Shkodër, kryqëzimin e Blinishtit.

Si pasojë e përplasjes së dy makinave tre persona kanë mbetur të plagosur dhe janë transportuar drejt spitalit për mjekim, por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

Foto Ilustruese