JOQ Albania
Home

Etrit Berisha braktis kombëtaren, vjen një portier tjetër në vendin e tij
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/09/2019 13:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një lajm i keq vjen për kombëtaren shqiptare para ndeshjes ndaj Islandës. Etrit Berisha nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e ditës së nesërme.

Gardiani shqiptar është larguar nga grumbullimi për shkak të një dëmtimi, teksa në vend të tij, është thirrur portieri i Kombëtares Shpresa, Gentjan Selmani.

Ka qenë zyra e shtypit që ka njoftuar këtë ndryshim në listën e Kombëtares, 1 ditë para sfidës ndaj Islandës.

NJOFTIMI I FSHF-së: 

Pershendetje te gjitheve, kemi nje ndryshim ne listen e Kombetares A. Per arsye demtimi eshte larguar sot Etrit Berisha dhe vendin e tij e merr Gentian Selmani nga U21.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/