JOQ Albania
Home

Modelja e famshme tregon si po bën milionin e dytë duke përdorur internetin
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09/09/2019 12:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është një prej fitueseve më të reja në moshë të lotarisë në Britaninë e Madhe, ndërsa tashmë është shprehur tepër e vendosur të fitojë edhe milionin e dytë të paundëve, duke përdorur internetin.

Jane Park ishte vetëm 17 vjeçe kur fitoi 1 milion paund në EuroMillions në vitin 2013.

Tashmë 23 vjeçarja ka shpenzuar 4500 paund për të zmadhuar gjoksin dhe falë këtij ndryshimi që ka bërë në trup, po fiton miliarda përmes rrjeteve sociale.

Ajo është regjistruar në faqen e internetit OnlyFans. Njerëzit krijojnë llogari aty dhe paguajnë për të parë foto.

Një burim i tha The Sun:

Jane ka 1500 persona që paguajnë 30 paund në muaj për të parë profilin e saj. Ata paguajnë deri në 50 paund shtesë për imazhe toppless. Ajo pritet të bëjë milion e dytë (paund) deri në 2020”.

Megjithatë, Jane, nga Edinburgh shprehet se ëndërron që një ditë të martohet, të ketë fëmijë dhe një shtëpi si në përralla.

Momentalisht ajo po jeton jetën si beqare dhe është mjaft e kërkuar. Edhe pse fiton shuma marramendëse, e reja nuk kursehet të bëjë bamirësi dhe të dhurojë një pjesë të të ardhurave të saj.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/