JOQ Albania
Home

E pacipë këngëtarja shqiptare: 6 reagime kur shikoj një organ gjenital mashkullor
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09/09/2019 11:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është kthyer në fenomenin e momentit dhe ka mbledhur një numër të madh fansash rreth vetes. E kemi fjalën për këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha, e cila gjithmonë sjell risi në tregun muzikor.

Këtë herë ajo ka provokuar duke postuar një kolazh me foto të fytyrës së saj, të cilat shprehin reagime të ndryshme.

Përbri kolazhit me foto, Bebe shkruan se këto janë 6 reagime që çdo femër mund të bëjë kur shikon organin gjenital mashkullor.

Komentet e shumta nuk kanë munguar, por sigurisht këngëtarja shqiptare ka dashur të përdorë një diçiturë epike për foton e saj. Bebe vëmendjen e mori edhe së fundmi me një foto gjysmë lakuriq në 30 vjetorin e saj.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/