JOQ Albania
Home

Ngacmoi të fejuarën e dikujt tjetër, futbollisti anglez e pëson
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/09/2019 15:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Futbollisti anglez Danny Drinkwater është përfshirë në një incident të rëndomtë. Ish-lojtari i Chelseat është qëlluar keqazi me grushte në një lokal në Manchester.

The Sun shkruan se futbollisti i cili këtë verë u transferua te Burnely, ka ngacmuar një vajzë në një lokal nate.

Mësohet se vajza që ka ngacmuar Drinkwater është e fejuara e një futbollisti tjetër, Kgosi Ntlhe, që luan me Scunthorte United (kategoritë e vogla angleze).

Kujtojmë që pas largimit nga Leicester dhe transferimit te Chelsea, karriera e 29-vjeçarit, Drinkwater mori tatëpjetën dhe sot i shtohen edhe problemet jashtë fushës.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/