JOQ Albania
Home

Vetëm një 5, ja notat skandaloze për lojtarët e kombëtares pas ndeshjes me Francën
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/09/2019 10:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kombëtarja shqiptare pësoi mbrëmjen e djeshme një humbje të thellë përballë Francës në transfertë me rezultatin 4-1.

Pavarësisht se përballë kishim kampionët e botës, paraqitja e skuadrës kuqezi, ishte mjaft e dobët.

Pas ndeshjes, prestigjozja franceze, “France Football” ka publikuar notat e ndeshjes. Ajo është ndalur edhe  te skuadra shqiptare dhe ka bërë vlerësimin për lojtarët tanë.

Bien në sy notat shumë të dobëta dhe i vetmi që e kalon “klasën” është Keidi Bare që mori notën 5.

Ja vlerësimet:

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/