JOQ Albania
Home

Dy gola dhe penallti e humbur, ja çfarë ndodhi në pjesën e parë të Francë-Shqipëri
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/09/2019 21:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është mbyllur në këto momente pjesa e parë në “Stade de France” ku po luhet ndeshja Francë-Shqipëri, e vlefshme për eleminatoret e Europianit "Euro 2020".

Franca e drejtuar nga Deshpamps po fiton pastër dhe bindshëm2-0  ndaj Shqipërisë.

Në fraksionin e parë vendosin golat e Koman dhe Zhiru-së, ndërkohë Grizman ka humbur edhe një penallti. Shqipëri e shpërfytyruar dhe aspak mirë e vendosur në fushë.

Të shohim ç’do ndodhë pjesëne  dytë.