JOQ Albania
Home

Rezistojmë vetëm 7 minuta, Franca ndëshkon Shqipërinë që në start
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/09/2019 21:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shqipëria luan në këto momente sfidën ndaj Francës, e vlefshme për kualifikueset e Europianit 2020.

Ndeshja ka nisur vrullshëm, ndërsa francezët kanë shënuar që në minutën e 7′ me anë të Coman.

Sulmuesi francez merr një pasim perfekt brenda zonës dhe e dërgon topin në rrjetë duke kaluar në avantazh të tijët.

LIVE’ Francë-Shqipëri 1-0