JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë/ Bëhen copash dy makina në Librazhd nga përplasja e fortë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 07/09/2019 15:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin Librazhd- Përrenjas. Një qytetare ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dhe tregon se dy makina janë përplasur keq me njëra -tjetrën.

Sipas asaj që tregon qytetarja makinat janë dëmtuar shumë keq aq sa janë bërë copash. Po ashtu ajo ka nisur edhe disa foto pranë redaksisë së JOQ Albania.

Siç shikohet edhe në foto makinat janë përplasur shumë keq dhe janë dëmtuar rëndë, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Siç shikohet edhe në foto në vendin e ngjarjes ka forca policie. Shkaku i përplasjes midis makinave nuk dihet ende.

Mesazhi qytetares:

Aksident ne Aksin librazhd prrenjas. Te gjith dole per mrekulli."

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/