JOQ Albania
Home

Tha se është “single”, Alba Hoxha kapet “mat” me personazhin e njohur
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 06/09/2019 18:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Koreografi Albi Nako dhe balerina e prezantuesja e motit, Alba Hoxha janë përfolur për ndarje kohët e fundit.

Koreografi Albi Nako dhe balerina e prezantuesja e motit, Alba Hoxha janë përfolur gjatë në mediat rozë për lidhjen e tyre, ndonëse asnjë nga palët nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Madje u aludua se Albi dhe Alba janë fejuar së bashku, por një gjë e tillë rezultoi thashethem, pasi dy muaj më parë mediat rozë shkrojtën se gjithçka mes çiftit kishte marrë fund, pasi prindërit e tyre nuk ishin dakord për këtë lidhje.

Edhe pse e pakonfirmuar, ka qenë vetë Alba Hoxha që deklaroi se është "single", pasi u pyet nga një ndjekës në Instagram.

Megjithatë, duket se dy balerinët e njohur, vijojnë të jenë së bashku.

E themi këtë, pasi ata janë fotografuar së bashku në një restorant, teksa darkonin dhe bisedonin.

Albi dhe Alba shfaqen të veshur sportiv, ndërkohë që në fotot vërehet se balerina është duke i folur, ndërsa koreografi po e dëgjon.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/