JOQ Albania
Home

“Hajde zemër merr lesht se…”/ U kapën prej flokësh dje në mes të rrugës, vajzat nuk e lënë sherrin me aq
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/09/2019 17:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video e një sherri midis disa vajzave, publikuar nga redaksia e JOQ Albania mbrëmjen e djeshme, bëri xhiron e rrjetit. Sherri ndodhi në qytetin e Vlorës.

Dy vajza po rriheshin me shkelma duke i shkulur flokët njëra-tjetrës, teksa motivi ende nuk është bërë i ditur.

Djemtë që ishin ulur në kafe, po shijonin skenën duke e komentuar dhe duke qeshur.

Një prej tyre tha:

Si s’u vjen turp njëherë janë dhe femra."

Po ashtu në video dallohen që disa persona që mundohen t’i ndajnë vajzat, por ky dukej një mision i pamundur pasi ato nuk e lëshonin njëra-tjetrën.

Pas përfundimit të sherrit, vajzat duket se e kanë çuar atë në tjetër shkallë.

Njëra prej tyre ka postuar në Instastory flokët e vajzës tjetër me të cilën u grind.

Ajo shkuan:

Hajde zemër merr lesht se i harrove tek duart tona.”

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/