JOQ Albania
Home

Pamje nga ngjarja në Prishtinë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 05/09/2019 20:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e sotme kryeqytetin e Kosovës, ku janë regjistruar të shtëna. Si pasojë e të shtënave në lagjen "Mati 1" në Prishtinë ka humbur jetën një person dhe kanë mbetur të plagosur tre të tjerë.

Por së fundmi është bërë e ditur se numri i atyre që kanë ndërruar jetë ka shkruar në dy, pasi njëri prej të plagosurve ka ndërruar jetë në spital.

Zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu ka thënë:

Po, ka ndërruar jetë personi i dytë, i cili përkundër përpjekjeve të mjekëve, për shkak të gjendjes së rendë nuk ka arritur të mbijetojë."

Ndërkohë në redaksinë e JOQ Albania kanë nisur disa pamje të rënda, ku dallohen të rinjtë të shtrirë në tokë.

*** Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/