JOQ Albania
Home

I dërguan produktin e gabuar, pasi u kërkon llogari vajza e fyejnë keq: Ik moj la*ire
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 05/09/2019 18:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me lindjen dhe zhvillim e internetit edhe mënyra se si tregtohet dhe shiten produktet e ndryshme ka ndryshuar. Vitet e fundit është shtuar ndjeshëm edhe blerja online.

Kjo gjë është përhapur në masë edhe në vendin tonë. Por shumë qytetar kanë mbetur të zhgënjyer, pasi kanë marrë produktet që kanë porositur online.

E tillë është edhe historia e një vajze të re, e cila ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania. Ajo tregon se mirë që i kanë dërguar porosinë gabim, por edhe e kanë ofenduar me fjalë mjaft fyese.

Mesazhi i vajzës:

Pershendetje doja te postoja keto faqen qe po na mashtrojn. Mir qe sjellin mallin gabim dhe kan dhe ofendime."

Pasi vajza i ka kërkuar llogari dhe u kishte kërkuar t'i kthenin paratë, personi që administron faqen e ka fyer me këto fjalë:

Mos më pengo shkërdh*të. Ik moj la*ire."

Fjalë këto tej masa fyese. Më poshtë, po ju sjellim edhe bisedat e plota. Komentet ju takojnë juve tani.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/