JOQ Albania
Home

U përfol se ishte ndarë nga Roberti për një avokat shumë të njohur, Nora publikon foton e një burri
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 05/09/2019 17:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa kohë Robert Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëroi se martesa e tij me  Nora Istrefin kishte përfunduar.

Që nga ajo ditë Nora dhe Roberti kanë qenë kryefjala e mediave rozë. Së fundmi Nora së bashku me vajzën e saj Renee janë me pushime në Turqi.

Mesa duket Nora ka vendosur ta kalojë larg Kosovës periudhën e pas ndarjes. Ajo ka publikuar foto dhe video të ndryshme në "Instastoryn" e saj nga këto pushime.

Në një prej pamje që ajo ka publikuar dallohet edhe një mashkull. E natyrisht të gjithëve u ka lindur pyetja, se cili është ai. Mos vallë Nora e ka hedhur pas krahëve marrëdhënien që kishte me Robertin dhe ka nisur një romancë të re.

Kujtojmë këtu se nga mediat në Kosovë u përfol se mund të kishte qenë ajo që i kishte dhënë fund martesës me Robertin, pasi kishte një vit që ishte e lidhur me një avokat shumë të njohur në Kosovë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/