JOQ Albania
Home

Plas sherri/ Dy vajza kapen prej flokësh mes lokalit në Vlorë, të pranishmit dështojnë t’i ndajnë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 05/09/2019 16:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Në pjesën më të madhe të rasteve ata që përfshihen në sherre janë djem, por nuk ka ndodhur kështu në këtë rast.

Këtë herë janë dy vajza, ato që janë përfshirë në sherr. Siç shikohet edhe në videon që ka nisur një qytetar, pranë redaksisë së JOQ Albania të dyja vajzat janë kapur prej flokësh.

Mesazhi qytetarit:

Si s’u vjen turp njëher jan dhe femra. N vlore."

Po ashtu në video dallohen që disa persona që mundohen t’i ndajnë vajzat, por është e pamundur sepse ato e kanë kapur keq njëra-tjetrën.

Nuk dihet se përse vajzat janë grindur, por gjithë personat që ishin në lokalin ku ka ndodhur sherri. Vajzat kanë tërhequr njëra tjetrën prej flokësh deri në rrugë. Komentet ju takojnë juve.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/