JOQ Albania
Home

Vajza i bën komentin epik, Blendi Fevziu bën atë që s’pritej
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 04/09/2019 19:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Blendi Fevziu është një prej gazetarëve më të njohur dhe më të suksesshëm në Shqipëri.

Ai njihet për pasionin e tij ndaj udhëtimeve, ku shpesh poston foto në rrjetet sociale nga vendet që ka vizituar.

Së fundmi, Fevziu ka publikuar në Instagram një foto të realizuar në Londër.

Ajo që bie në sy është komenti epik i vajzës së tij të madhe në foto.

Mishel i shkruan:

Ç’është kjo e qeshme me zor."

Mesa duket ky koment nuk i ka pëlqyer aspak Blendit, i cili nuk ka ngurruar ta fshijë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/