JOQ Albania
Home

Personat që u përkasin këtyre shenjave të horoskopit kthehen gjithmonë tek ishat
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 03/09/2019 21:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ka disa persona që nuk mundet ta harrojnë dashurinë e vjetër dhe kthen tek ish-partnerët e tyre. Këta persona kryesisht u përkasin këtyre shenjave të Dashit, Demit, Gaforres dhe Bricjapit.

Personat që i përkasin shenjës së Dashit kthen tek ish-partneri/ja me shumë pasion.

Kurse ata persona që i përkasin shenjës së Demit po aq sa janë kokëfortë po edhe aq falin. Dhe nëse ata kthen me partnerin/en e bëjnë këtë sepse me të vërtetë e kanë falur.

Personat që përkasin shenjës së Gaforres partneri është një shtëpi, dikush me të cilin ndihet rehat dhe kur ata ndahen gjithçka shembet dhe ndihen si të pastrehë.

Këta personat janë kthen më lehtë se kushdo tjetër në krahët e ishit, mjafton që dikush t’u japë vetëm një shenjë rikthimi.

Dhe së fundmi janë personat që i përkasin shenjës së Bricjapit. Ata do  japin një mundësi të dytë, vetëm nëse partneri/ja ua bën të qartë se sa shumë i duan.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/