JOQ Albania
Home

“Jeta është shumë e shkurtër prandaj eci shpejt”, qarkullon në rrjet biseda në WhatsApp e Stresit me Kejsin
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 03/09/2019 21:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe pse zyrtarisht janë të ndarë me sa duket Stresit dhe ish-të dashurës së tij Kejsi nuk u rrihet dot pa njëri-tjetrin. Një bisedë online mes tyre në WhatsApp po qarkullon në rrjetet sociale.

Iconstyle.al raporton se kjo foto është marrë nga Instastory i reperit. Me sa duket Stresi është penduar që e ka publikuar dhe ka vendosur që ta fshijë.

“Jeta është shumë e shkurtër prandaj eci shpejt”- është shkrimi që besohet se reperi e ka lënë në foto.

Biseda mes tyre duket shumë miqësore dhe aspak e tensionuar. Stresi i shpreh dashurinë Keisit dhe i thotë se do ta dojë përgjithmonë.

Në fund ka një këshillë. Kejsi i thotë që të kujdeset për veten dhe të mos i lërë njerëzit të përfitojnë prej tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/