JOQ Albania
Home

E pyeti pse nuk bëhet pornostare, Erjona Sulejmani bën për “ujë të ftohtë” ndjekësin
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 03/09/2019 21:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, tërheq shpesh vëmendjen e mediave rozë për shkak të deklaratate saj të forta që ajo bën në intervista televizive, por edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Erjona ka postuar në Instagram një foto tejet joshëse ku shfaqet pa reçipeta, teksa mban gjoksin me duar.

Fotoja ka marrë mjaft pëlqime dhe komplimente, por ka pasur dhe nga ata që e kanë kritikuar ose ironizuar modelen 31-vjeçare.

"Pyetja me spec" e njërit prej ndjekësve, ka bërë që Erjona të dalë nga vetja, duke iu kthyer ashpër këtij të fundit.

Ndjekësi e pyet: 

Përse nuk punon si pornostare?”

Ndërsa Erjona i kthehet:

Sepse ia lashë vendin nënës tënde duke qenë se ka eksperiencë. Ke lindur ti kështu që mund ta kuptosh!”

Kujtojmë se Erjona Sulejmani është ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Blerim Xhemaili.

Ata u ndanë dy vite më parë dhe janë prindër të një djali 4-vjeçar.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/