JOQ Albania
Home

Luana e ‘dogji’ për ditëlindje, e pabesueshme me çfarë fjalësh e ka uruar Faydee
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 03/09/2019 14:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e djeshme (2 shtator) Luana Vjollca kishte ditëlindjen dhe mbushi 28 vjeç.

Familjarë, miq dhe të afërm i kishin organizuar një festë, ku duket nga videot e shpërndara se e ka shijuar pafund.

Urimet e shumta me shumë siguri e kanë shoqëruar këngëtaren përgjatë festimeve, e mes tyre ka qenë edhe ai i bërë nga Faydee. Të dy, Luana dhe këngëtari sollën këtë verë bashkëpunimin i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Kënga e tyre ‘Yalla Habibi’ mori menjëherë një vëmendje të madhe dhe një numër të madh klikimesh.

Si duket, këngëtari dhe moderatorja kanë raporte miqësore pasi Faydee ka krijuar edhe përshtypjet e tij për Luanën.

Me anë të një ‘story’ në Instagram, ai shkruante:

Gëzuar ditëlindjen një nga femrat më punëtorë që unë njoh, Luana Vjollca.”

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/