JOQ Albania
Home

Skandali/ Zyrtari i policisë përdor makinën e shërbimit për të shkuar në plazh
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 03/09/2019 1:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Teksa vendi gëlon nga ngjarjet e rënda kriminale që kanë tronditur opinionin publik muajt e fundit dhe kanë krijuar një klimë pasigurie për të gjithë qytetarët, zyrtarët e Policisë së Shtetit duket se nuk i shqetëson aspak kjo situatë.

Një video e mbërritur në redaksinë e JOQ Albania tregon një zyrtar të Policisë që po përdor makinën e shërbimit për të shkuar në plazh me familjen.

Siç shihet dhe në video, në xhamin e pasëm të makinës dallohet qartë edhe një çadër plazhi.

Gjithashtu zyrtari i policisë në fjalë shihet duke folur në telefon teksa i jep makinës, duke thyer kështu edhe rregullat e qarkullimit rrugor.

Kjo nuk është hera e parë që një gjë e tillë ndodh në vendin tonë dhe tashmë duket se është kthyer në një "trend".

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/