JOQ Albania
Home

I bënë moral për foton pikante, përgjigja epike e Bebe Rexhës: Po, jam një kur…
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 02/09/2019 21:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bebe Rexha vendosi që të festonte ditëlindjen e saj të 30-të në një mënyrë të veçantë. Artistja shqiptare me famë botërore përveç projektit të ri muzikor publikoi edhe një fotografi pikante, për të treguar se mosha është thjesht një numër.

Por këngëtarja ka marrë shumë komente negative ku shumica i shkruanin se kjo nuk është mënyra e duhur për të qenë në qendër të vëmendjes.

Një reagim për foton ka bërë edhe reperja Gjira e cila jeton Gjermani.

Reagimi i Gjiras:

Nuk ia vlen me humb fytyrën dhe moralin për pare dhe famë, është bërë monotone. Më ka marrë malli të dëgjoj një këngë me vëmendje se po e di që të gjithë kanë pare e Gucci”

Pavarësisht komenteve, akuzave dhe ofendimeve të ndryshme për foton e publikuar për 30-vjetorin e saj, Rexha ka zgjedhur që t’i kthejë një përgjigje epike Gjira Kajtazit.

Në një status në Twitter ajo ka shkruar:

Po unë jam një zskë, një kur… Të gjitha këto.”

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/