JOQ Albania
Home

Bëhen copash makinat nga përplasja/ Ambulanca vonohet, qytetari tregon tmerrin
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 02/09/2019 15:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mesditës së sotme në aksin rrugor Thumanë-Fushë Krujë. Një qytetar ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dha tregondy makina janë përplasur keq me njëra -tjerën.

Nga përplasja e fortë njëra prej makinave ishte kthyer përmbys, kurse tjetra është bërë copash. Po ashtu ai tregon se ambulanca u vonua dhe se personi që ishte plagosur rëndë u dërgua në spital me një ambulnacë, që rastëisht kaloi aty.

Më tej qytetari tregon:

Zoti na ka rujt. E çuan me një ambulancë, që qëlloi rastësisht. I kishte humbur memorja, i ishte hyrë koka. Ishte dhe një i plagosur tjetër, por ai kishte vetëm shembje."

Qytetari në fjalë ka nisur edhe disa pamje nga vendi i ngjarjes dhe siç dallohet në to njëra prek makinave është bërë copash nfa përplasja dhe disa prej pjesëve të saj ishin shpërndarë në rrugë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/