JOQ Albania
Home

Po ‘fluturonte’ me 178 km/h dhe e ndaloi policia, shoferi i habit oficerët me ‘hallin’ që kishte
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 01/09/2019 23:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një shofer i, i cili u kap nga policia duke ecur me rreth 178 km/h u dha oficerëve një arsye të papritur.

Burri u ndalua pranë Yaxley në Cambridgeshire, pasi u pikas nga policët duke ecur mbi normat e lejuara të shpejtësisë në mot të keq.

Në momentin që e policët iu afruan ai u tha se po ecte me nxitim pasi i duhej patjetër të shkonte në tualet.

Duke marrë anën gazmore të rastit, Njësia e Policisë në Bedfordshire, Cambridgeshire dhe Hertfordshire postuan një foto në Twitter duke treguar për incidentin.

Më tej në postim thuhej:

Automjeti u ndalua pasi parakaloi makinën tonë dhe më pas vendosi të ecte me 178 km/h pa u shqetësuar nga moti i keq."

Shumë komentues në rrjet kanë qeshur me situatën, por disa të tejerë e kanë qortuar shoferin për veprimin e pamatur.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/