JOQ Albania
Home

Imazhe+18/ Doli për shëtitje nga liqeni, gruaja shokohet nga ajo që shikon: Na hapin barkun me këto pisllëqe
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 31/08/2019 22:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të mbash pastër mjedisin është detyra e çdo njeriu. Në fund të fundit diçka e tillë tregon vetëm qytetari.

Por mbrëmjen e sotme një qytetare ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dhe ka treguar se sot pasdite rreth orës 19: 30, teksa dilte shëtitje rreth liqenit Kurjanit në Roskovec ka parë pamje aspak të këndshme.

Ajo ka nisur disa foto, ku shikohen prezervativ dhe reçipeta të hedhura si pa të keq. Qytetarja shkruan se më tej se ambienti duhet mbajtur pastës sepse ata në fund të fundit qejfin e tyre po bëjnë.

Mesazhi i plotë:

Mirembrema Joq. Dojo tu thoja ketyre qe na hapin barkun me keto pislliqe. Mbani paster ambientin . Se ne fund te fundit qefjin tuaj po beni.”

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/