JOQ Albania
Home

Ndodh në Tiranë/ Humb kontrollin e makinës dhe futet “me kokë” në dyqan. Përplas 3 personat që po pinin kafe
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 30/08/2019 9:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet pranë rrugës së Burgut.

Drejtuesi i një makine ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar brenda një dyqani.

Për pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Nuk dihen ende motivi që e bëri drejtuesin 50-vjeçar të humbte kontrollin e mjetit.

Një dëshmitar në vendngjarja ka raportuar për JOQ Albania:

Esht tek rruga burgut jan demtuar 3 veta duke pir kafe dhe shoferi ishte rreth 50 vjec por jan jasht rrezikut nga jeta."

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/