JOQ Albania
Home

I nxori gënjeshtrën në Instagram, vajza e xhindosur merr përpara me makinë shokun e saj
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 29/08/2019 11:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një vajzë, e cila u mundua të ‘shtypte’ me makinë një shokun e saj është dënuar me një vit burg.

Karla Condon ishte mërzitur keq me një mikun e saj që i kishte nxjerrë një gënjeshtër të vogël dhe nuk hezitoi të merrte makinën dhe t’i jepte një të shtyrë në nerva e sipër.

Incidenti ka ndodhur më 14 dhjetor dhe është filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë.

Në pamjet e filmuara duket një Toyota Yaris që shtyn përpara një djalë duke trembur keq edhe një kalimtare që qëlloi aty pranë.

Djali në video, që është i dashuri i një prej shoqeve të saj, ia hodhi me lëndime të lehtë ndërsa Condon u largua nga skena.

Në një seancë gjyqësore që u mbajt mërkurën u mor vesh se Karla ishte acarua keq pasi djali në video kishte postuar një story në Instagram që tregonte se ajo kishte dalë pëe qef në një ‘club’.

Problemi këtu qëndronte se Karla u kishte thënë shoqeve se atë natë do të rrinte në shtëpi.

15 minuta përpara incidentit ajo i kishte dërguar një mesazh ku i thoshte:

Të betohem pëe Zotin se të mori lumi mor mik.”

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/