JOQ Albania
Home

U ngatërrua me personin e gabuar, boksierja e grushton grabitësin aty ku i dhëmb më shumë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 29/08/2019 10:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kur vjen puna tek grabitësit lehtësisht mund të mendohet se synojnë që të shënjestrojnë personat më të cënueshëm.

Gjithsesi grabitësi në këtë ‘histori’ zgjodhi personin e gabuar pasi kishte të bënte me një boksiere e cila e shtriu në tokë pa u lodhur shumë.

Hajduti në tentativë u mundua që të vidhte celularin e Claire Quinn më rrugët e Çikagos ndërkohë që ajo ishte drejtuar për në palestër.

Ajo që grabitësi mori në kthim ishte një mori grushtesh pikërisht aty ku i dhëmb më shumë, në organin gjenital.

Duke treguar incidentin, 26-vjeçarja thotë:

Thjesht vazhdova t’i qëlloja me dorën e djathtë tek testikujt. Nuk ka asnjë mënyrë për ta thënë më butë. Nëse do flitet për mua do thonë që jam vajza që grushtoi një djalë në gjenitale. Nuk do të thonë, Oh ajo është viktimë e një krimi.”

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/