JOQ Albania
Home

Po fliste me shitësin e një makine, modelja i dërgon gabimisht foto të sajat pa rroba
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 27/08/2019 15:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një modele është turpëruar keq pasi ka kuptuar se i kishte dërguar foto nudo personit të gabuar.

27-vjeçarja Serenna Derosa i kishte dërguar mesazh një burri në Facebook, i cili kishte nxjerrë në shitje makinën për ta pyetur nëse makina ishte ende e disponueshme.

Por, pas mesazhit të parë, ajo i dërgoi aksidentalisht edhe një foto të sajën pa bluzë, me gjoksin tërësisht të ekspozuar.

Duke shpjeguar rastin, Derosa u shpreh se fajin për incidentin e kishte macja e saj 5-muajshe, Angel pasi i kishte rënë në ‘duar’ celulari i pakyçur.

Ajo tha:

Kur e kuptova se çfarë kisha bërë, thashë ‘oh Zot, mund të vdes tani, kjo është e tmerrshme. Thjesht doja që të më përpinte toka.”

Serenna, shtoi me tej që veç turpit, u detyra që të kërkonte për makina të tjera pasi pronari i Audit që ajo donte nuk i ktheu kurrë përgjigje.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/