JOQ Albania
Home

Del nga rruga makina në Mat, ndërron jetë një person
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 25/08/2019 18:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në Mat. Mësohet se një person ka ndërruar jetë.

Bëhet e ditur se presoni që ka ndërruar jetë, si pasojë e këtij aksidenti të rëndë ishte 33 vjeç dhe se inicialet e tij janë Q.V.

Po ashtu e ditur bëhet se aksidenti i rëndë ka ndodhur si pasojë një automjeti që ka dalë nga rruga. Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariatin e Matit.

33-vjeçari ishte pasagjer në makinën që ka dalë nga rruga. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti të rëndë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/