JOQ Albania
Home

Rike Roçi u shfrenon fantazinë meshkujve, publikon foton ku i dallohet tatuazhi në pjesët intime
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 25/08/2019 15:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rike Roçi është një ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo shpesh herë bëhet kryefjala e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet e saja sociale.

Së fundmi ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një fotoje që ka ndarë me ndjekësit e saj.

Në këtë foto Rike shfaqet me bikini dhe detaji që ka marrë më shumë vëmendje është një tatuazh që ajo ka në pjesët intime. Kaq është dashur që ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente dhe ta shfrenojnë fare fantazinë.

Kujtojmë këtu se Rike Roçi gjatë Europianit “Francë 2016” zuri faqet e para të mediave si tifozja më e bukur. Ajo u shfaq në shumë stadiume së bashku me miken e saj.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/