JOQ Albania
Home

Mbuluan fytyrën me duar nga turpi dhe nervozë në kulm
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25/08/2019 13:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme Gjykata e Tiranës ka dhënë masën për 4 personat në pranga për ndarjen nga jeta të 26-vjeçarit Indrit Çelaj.

Babai e djemve në arrati Bujar Kusin, Ferdinand Bakallin dhe Ali Sulën u lanë në qeli. Luan Çaka u la në arrest shtëpie, teksa ditën e djeshme edhe Lorenc Veliaj, i cili mori përsipër fillimisht ngjarjen, u la në qeli.

Ata e pritën vendimin kokulur. Mediat u lejuan vetëm në nisje të seancës gjyqësore, pasi pjesa tjetër u zhvillua me dyer të mbyllura.

U vu re se teksa gjyqtarët lexonin akuzat e tyre, të arrestuarit shfaqen shenja nervozizmi. Një prej tyre shihet të mbajë dorën para fytyrës për t’iu shmangur kamerave.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/