JOQ Albania
Home

Futbollisti i njohur kapet “mat” me një grua misterioze
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 25/08/2019 13:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Futbollisti i njohur anglez, Wayne Rooney, është parë duke hyrë në ashensorin e një hoteli me një grua misterioze.

Sulmuesi 33-vjeçar, i cili aktualisht luan për skuadrën amerikane të futbollit, DC United, u fotografua duke biseduar me një grua zeshkane të bukur në një hotel në Vancouver të Kanadasë.

Futbollisti, 33 vjeç, i cili tani luan në DC United, ishte fotografuar duke biseduar dhe qeshur me një zeshkane të bukur në një hotel në qytetin kanadez të Vancouver.

Thuhet se pamjet janë marrë në orën 5:30 të mëngjesit të së dielës së kaluar në fund të një feste që Rooney kishte organizuar me shokët e tij.

Nuk dihet se çfarë do të ndodhë kur këto foto të bien në sytë e bashkëshortes së tij, Coolen, me të cilën ka tre fëmijë, pasi kjo nuk është hera e parë që futbollisti kapet mat me femra të tjera.

Ai i ka premtuar bashkëshortes së tij se do të lërë SHBA-në për t’u rikthyer në Angli, por ajo që nuk dihet është se si do të reagojë Coolen këtë herë.

Burimi: Mirror|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/