JOQ Albania
Home

Aksident tek Gjiri i Lalëzit/ Makina kthehet me rrota përpjetë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25/08/2019 9:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjirin e Lalzit.

Një makinë është kthyer përmbys teksa nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Sipas informacioneve paraprake, nuk është raportuar për persona të plagosur rëndë.

Nuk janë bërë ende me dije nga polica rrethanat e aksidentit.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/