JOQ Albania
Home

Frikë dhe panik, shpërthen karburanti në Lezhë
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24/08/2019 22:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë.

Mësohet se një karburant ka shpërthyer në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga shpërthimi, ndërkohë shpërthimi i fuqishëm ka shkaktuar frikë dhe panik tek banorët e zonës.

Shërbimi zjarrfikës dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Dyshohet se shpërthimi  ka ardhur si pasojë e një vatre zjarri pak më tutje karburantit.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/