JOQ Albania
Home

“Çmenduri” në Korçë, Skënderbeu rrëmben fitoren në sekondat e fundit të ndeshjes
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24/08/2019 21:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Skënderbeu e ka nisur me fitore këtë sezon të ri futbollistik.

"Ujqërit e dëborës" mposhtën Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0.

Goli i vetëm i ndeshjes u shënua në minutën e 95-të nga Nazmi Gripshi, duke bërë që tifozët të shpërthenin në eufori.

Kujtojmë këtu se kampionati shqiptar startoi të premten me superndeshjen Kukësi-Partizani, e cila u fitua nga verilindorët me rezultatin 1-0.

Në ndeshjet e tjera të Superligës të luajtura sot Vllaznia mposhti Laçin 1-0, me të njëjtin rezultat fitoi edhe Teuta ndaj Bylis, ndërsa Tirana mposhti 3-0 Luftëtarin.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/